Pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“

Pandėlio gimnazijos mokiniai, jaunieji šauliai dalyvavo Vilniuje vykusiame 27-ajame tarptautiniame bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“.

Nuvykę į Antakalnio kapines bėgimo dalyviai pirmiausiai pagerbė laisvės gynėjų atminimą. Prieš bėgimą patarimus dalijo ir apšilimą vedė 506-osios kuopos vyr. seržantas R .Lavinskas.   Šiemet visi rajono bėgikai kviesti bėgti su Rokiškio vėliava. Pirmajam  nešti Rokiškio vėliavą garbė teko mūsų gimnazijos jaunajam šauliui Simonui V..  Pandėliečiai kartu bėgo su KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-osios kuopos kariais savanoriais, jaunaisiais šauliais iš Rokiškio ir Obelių, J. Tumo-Vaižganto mokiniais,  skautais.  9,5 kilometrų distanciją nuo Antakalnio kapinių iki televizijos bokšto sėkmingai įveikė visi: Emilija G., Deimantė S., Faustė K., Austėja V., Jogaila G., Donatas B., Dominykas K., Augutis Ž., Romas Ž., Eligijus G., Nedas K., Lukas K., Kęstutis V., Modestas V., Simonas V., Marius V.. Geras oras, gausus dalyvaujančių būrys suteikė galimybę išbandyti save ir  pagerbti žuvusius už Lietuvos laisvę.

Šaulių kuopos vadė Rima Žėkienė