Stendinė paroda ,,Kraštiečiai Lietuvos valstybės kūrėjai ir puoselėtojai“

        Gruodžio 14 dieną gimnazijoje buvo pristatyta paroda, skirta Lietuvos 100. Ją pristatė Rokiškio krašto muziejaus darbuotoja Ieva Černiauskaitė.      

    Dabartiniame Rokiškio rajone yra gimę Lietuvos valstybės kūrėjai: 1918 m. vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signataras, kunigas ministras pirmininkas Vladas Mironas, ministrai pirmininkai Juozas Tūbelis ir Antanas Tumėnas bei žymiausias Lietuvos Respublikos teisininkas prof. Mykolas Römeris. Parodos pristatymo metu mokiniai buvo supažindinti su garsiausiais kraštiečiais, kurie kūrė ir puoselėjo Lietuvos valstybingumą. Paroda bus eksponuojama mūsų bibliotekoje. Kviečiame apsilankyti. 

                                           Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė

spacer