Savivaldos diena „Veikime kartu”

Spalio 5 – Tarptautinė Mokytojo diena. Šią dieną mūsų gimnazijos bendruomenė paminėjo netradiciškai- į veiklą įsitraukė tėvai, mokiniai, mokytojai, Pandėlio bendruomenės nariai.

Iš ryto smagia daina mokytojus sutiko Pandėlio bendruomenės pirmininkė Jūratė Bagužienė ir IVbg klasės mokiniai Simonas, Agnė ir Deimantė. Vestibiulyje buvo paruošta gėlių sienelė (autorė IVag kl. mokinė Gabrielė). Pirmą netradicinę pamoką mokiniams vedė jų tėveliai: jie pasakojo apie savo mokyklinius metus, pristatė savo pomėgius, profesijas, kartu atliko įvairias užduotis. Mokytojus tuo metu aktų salėje sveikino IVabg klasių mokiniai, mokinių tarybos nariai, tėvų komiteto atstovai Andrius Palivonas ir Ramunė Samuilovienė, bendruomenės pirmininkė J. Bagužienė, gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas. Po pirmosios pamokos vyko šventinės klasės valandėlės. Mokiniai išradingai pasveikino savo auklėtojas: uždėjo saldainių karūną, šoko, dainavo, rašė gražiausius žodžius, piešė ir t. t. O vėliau per kitas pamokas vyko įvairi integruota veikla: IVg klasių mokiniai vedė netradicines pamokas žemesniųjų klasių mokiniams. Muziejuje per pertraukas vyko mokinių tarybos narių Egidijos ir Arijandos organizuotas karaokė konkursas, o IVag klasės mokinės Greta ir Skirmantė kalbino mokytojus, pateikė jiems klausimų apie darbą, pomėgius ir kt. Ačiū visiems už šaunų bendradarbiavimą.

Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė

Savivaldos diena