Pilietiškumo akcija

Gimnazijos mokiniai kasmet labai aktyviai dalyvauja įvairiose pilietiškumo, socialinėse veiklose – akcijose, renginiuose. Tokia veikla gimnazistai prisideda prie miestelio aplinkos, atmintinų vietų tvarkymo. Šiais mokslo metais skatiname mokinius padėti seniems, vienišiems, ligotiems žmonėms.

Pirmieji pavyzdį parodė Ig kl. mokiniai – per etikos pamoką talkino buvusiai mokytojai: vaikinai krovė malkas, tvarkė pagalbines patalpas, o vienintelė grupės mokinė ravėjo gėlių darželius.
               Esame pasiruošę padėti ir kitiems pandėliečiams, kuriems reikėtų mūsų pagalbos.

Etikos mokytoja J. Kavoliūnienė