Europos kalbų diena gimnazijoje

Rugsėjo 26 d. gimnazijoje vyko integruota užsienio kalbų ir muzikos pamoka, skirta Europos kalbų dienai. Integruotoje pamokoje, kurią organizavo užsienio kalbų ir muzikos mokytojai, dalyvavo 6, Ig, IVg klasių mokiniai.

Renginio pradžioje anglų kalbos mokytoja Kristina Ruzienė papasakojo apie Europos kalbų dienos tradicijas, priminė, kodėl ji yra minima visoje Europoje.
            Vėliau mokiniai dainavo anglų ir rusų kalbomis, žaidė žaidimą „London Bridge“, šoko graikų šokį, išmoko pasakyti frazę „Labas, pakalbėk su manimi“ įvairiomis Europos šalių kalbomis, dėliojo Europos žemėlapio dėlionę, deklamavo eilėraštį vokiečių kalba, dainavo karaoke.

Anglų kalbos mokytoja Kristina Ruzienė

Europos kalbų diena