Policijos ir visuomenės diena Panevėžyje

Rugsėjo 23 dieną Pandėlio gimnazijos mokiniai dalyvavo Lietuvos policijos ir visuomenės šventėje Panevėžyje. Šventė prasidėjo šv. Mišiomis Kristaus Karaliaus katedroje, o nuo vidurdienio šventine eisena visi persikėlė į Laisvės aikštę.
Aikštėje aidėjo salvės „Už Lietuvą“, „Už policiją“, „Už žuvusius pareigūnus“, o iškilmingoje rikiuotėje priesaikos žodžius tarė kursantai.

Vėliau buvo galima susipažinti su įvairia policijos darbo specifika, turima įranga, vyko įvairių policijos padalinių pasirodymai. Labiausiai suintrigavo Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pasirodymas. Jis vyko apleistame Panevėžio viešbutyje. „Aro“ pareigūnai jį šturmavo ne tik nuo žemės, bet ir nusileidę ant stogo iš ore pakibusio sraigtasparnio.
                    Smagu buvo sutikti policininkus, buvusius mūsų gimnazijos mokinius – Inetą Baronaitę ir Modestą Micelių.

Kuopos vadė Rima Žėkienė

Policijos diena