Jaunieji šauliai Rokiškio miesto 518-ajame gimtadienyje

Pandėlio 513-osios kuopų jaunieji šauliai kartu su Leonardo Grigonio – Užpalio 509-osios kuopos jaunaisiais šauliais rugsėjo 23 dieną dalyvavo 518-ojoje Rokiškio gimtadienio šventėje.

Liongino Šepkos parke buvo pristatyta Rokiškio rajono jaunųjų šaulių veikla. Patys mažiausieji ir jų tėveliai čia susipažino ne tik su šaulių veikla, bet ir galėjo išbandyti įvairias užduotis: šaudyti „Airsoft“ ginklais, mėtyti granatas į taikinius. Mažiesiems rokiškėnams ypač patiko maskuotė, pastatyta užuovėja, kurioje slėpėsi nuo vėjo. Susirinkusiems dalyviams išdalintos dovanėlės, Šaulių sąjungos atributika.
                  Bene geriausias įvertinimas – mažamečio mamos žodžiai, kad šventės dalyvis veido jokiu būdu vakare nesiplaus, o į darželį eis su šaulišku „makiažu“.
                                               Kuopos vadė Rima Žėkienė

Miesto gimtadienis