Konferencija Rokiškyje

Rugsėjo 21 dieną mūsų gimnazijos komanda dalyvavo konferencijoje ,,Rokiškis new look – šiuolaikiškas ir atviras miestas“, skirtoje pasidalinti tarptautinių projektų vykdymo patirtimi.

Ig klasės komanda parengė pranešimą, paruošė plakatą su gimnazijos veiklomis, mokiniai pasidalijo vykdytų projektų įspūdžiais.
Konferencijoje mokiniai susipažino ir su kitų įstaigų vykdytomis veiklomis, pasisėmė įvairių projektų idėjų, net gavo dovanėlių.
                Kęstutis V.: „ Buvo labai įdomu pasiklausyti, kokia veikla užsiima kitos mokyklos ir pasisemti iš jų patirties.“

Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova