Popietė Knygnešio dienai paminėti

Kovo 21 d. gimnazijos bibliotekoje vyko popietė, skirta Knygnešio dienai paminėti. Joje dalyvavo 4 klasės mokiniai su mokytoja Daiva G. Pradžioje ketvirtokai žiūrėjo interaktyvų muzikinį filmą „Knygnešio kelias“ ir jį aptarė. Po to pasiskirstę komandomis dalyvavo viktorinoje ir atliko įvairias užduotis, kurias vertino klasės draugai ir mokytoja. Mokiniai sužinojo apie spaudos draudimą, lietuviškų knygų gabenimą, žymiausią knygnešį, knygnešių atminimo įamžinimą, rašė lietuvišką tekstą rusiškomis raidėmis, vertė rusiškus savaitės dienų pavadinimus lietuviškais, turėjo pasakyti krepšyje paslėpto pirmojo lietuviško laikraščio pavadinimą.
Susumavus rezultatus, paaiškėjo, jog stipresnė buvo berniukų komanda, tačiau ir kiti nedaug atsiliko. Taigi nugalėjo draugystė ir visos komandos džiaugėsi saldžiais prizais.

bibliotekininkės Aušra Viduolienė ir Vida Baužienė