Rajoninis 5 kl. mokinių istorijos konkursas „Aš myliu Lietuvą“

Kovo 20 d. Rokiškio krašto muziejuje vyko rajoninis 5 klasių mokinių istorijos konkursas „Aš myliu Lietuvą“. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 5 kl. komanda: Jorė Č., Faustėja P., Monika R., Saulė S., ir Roberta V.. Konkurse dalyvavo 6 rajono komandos.
    Konkurso metu reikėjo atlikti įvairias užduotis : išspręsti testą, ištaisyti sakiniuose klaidas, užbaigti sakinius, nagrinėti istorinį šaltinį, gerai parašyti „Tautišką giesmę“, atspėti senovinius daiktus. Mūsų komandai sekėsi geriausiai: penktokai užėmė I-ąją vietą. Mokiniai buvo apdovanoti pagyrimo raštu ir pereinamuoju prizu ,,Medis“. Tai svarbus laimėjimas, nes kitais mokslo metais šis konkursas vyks mūsų gimnazijoje.
Labai džiaugiuosi mūsų komandos mergaitėmis, kurios atsakingai ruošėsi ir norėjo dalyvauti. Dėkoju ir visiems konkurso organizatoriams.
                                                                                         Istorijos mokytoja Violeta Veščiūnienė