,,Olympis 2023“- Rudens sesijos“ apdovanojimai

Edukaciniame konkurse ,,Olympis 2023- Rudens sesija“ dalyvavo daugiau nei 26 tūkstančiai mokinių iš visos Lietuvos. Tarp jų net 32 gimnazijos pradinių klasių mokiniai. Savo žinias mokiniai galėjo pasitikrinti lietuvių kalbos, matematikos, biologijos, anglų kalbos ir net informacinių technologijų konkursuose.
Džiugu, kad net 7 mokinių: 1 klasės Eimanto L. ir Nojaus K., 2 klasės Elzės M. ir Austėjos Ž., 3 klasės Akvilės G., Domanto Š. ir Dovydo Š., rezultatai įvertinti medaliais.
    Konkurso organizatoriai dėkoja gimnazijos mokytojoms Renatai Kiburienei, Ramutei Vaičėnienei, Irenai Veikšrienei, Daivai Girdvainienei ir Alai Krasauskienei už konkurso organizavimą mokykloje, o mokiniams – už aktyvų dalyvavimą.
     ,,Olympis 2023- Pavasario sesija“ vyks kovo 1-31d., todėl organizatoriai vėl kviečia jungtis, aktyviai dalyvauti ir pasitikrinti pasirinktų dalykų edukacines žinias.

Mokytoja Renata Kiburienė