Dailyraščio konkursas „Aš moku dailiai rašyti“, skirtas Vasario 16-ajai

Nors šiuolaikiniame pasaulyje vis dažniau naudojamos skaitmeninės technologijos ir mažėja poreikis rašyti ranka, gražios rašysenos įgūdžiai vis dar turi savo vertę ir naudą įvairiose gyvenimo srityse. Tyrimai rodo, kad rašymas ranka skatina atmintį ir mokymąsi, nes tai aktyvuoja smegenų dalis, kurios nėra naudojamos rašant kompiuteriu.
Vasario 1 – 9 dienomis mokykloje vyko dailyraščio konkurso „Aš moku dailiai rašyti“ I-asis turas, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Jame dalyvavo 1-2 klasių mokiniai.
      Mažieji mokinukai dailiai rašė konkurso organizatorių parinktus tekstus apie Lietuvą. Dailyraščio darbai vertinti atsižvelgiant į teksto išdėstymą, rašto dailumą, aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką bei kalbos taisyklingumą. Komisija iš kiekvienos klasės atrinko po 3 mokinių darbus, kurie dalyvauja rajoniniame ture. Visi mokinių darbai eksponuojami pradinukų korpuso koridoriaus erdvėse.
Dėkojame dalyvavusiems ir linkime sėkmės rajoniniame ture.
                                                                                                              2 klasės mokytoja Ramutė Vaičėnienė