Rokiškio rajono mokinių biologijos olimpiada

Sausio 19 dieną vyko Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada, kuri buvo organizuota iš dalies nuotoliniu būdu. Olimpiadoje dalyvavo ir šie mūsų mokyklos mokiniai: Goda Č. , Erika L., Ugnė T., Danielė Č.(Ig klasė), Benas I., Deimilė Č., Fausta K. ir Emilis G. (IIg klasė), Agota D. (IIIg klasė), Dovilė Č., Jogaila G. (IVg klasė).
Džiugu, kad mokiniai ruošėsi olimpiadai ir pasiekė aukštų rezultatų. Sausio 29 dieną gavome informaciją apie galutinius olimpiados rezultatus: devintų klasių tarpe I-ąją vietą užėmė Goda Č., dešimtų klasių tarpe II-ąją vietą – Emilis G., dvyliktų klasių grupėje III-ąją vietą – Dovilė Č..
          Sveikiname prizininkus! Džiaugiamės puikiais rezultatais.
                                                                                                                 Biologijos mokytoja L.Vipienė