Rajono meninio skaitymo konkursas

Sausio 29 dieną Rokiškio J.Tūbelio progimnazijoje vyko meninio skaitymo rajoninis turas. Džiaugiamės, kad jame puikiai sekėsi mūsų gimnazijos mokiniams. 5-8 kl. grupėje II vietą laimėjo Donatas L. (mokyt. Virginija Danienė), III vietą užėmė Faustėja P. (mokyt. Vida Baužienė). Vyresniųjų grupėje II vieta atiteko dviem mūsų gimnazistams Titui G. (mokyt. Violeta Karaliūnienė) ir Dovydui M. (mokyt. V.Danienė), III vietą laimėjo Fausta K. (mokyt. V.Karaliūnienė). Tito G., Armino Z., Kajaus U., Jogailos G., Elijaus L. atlikta kompozicija ,,Išėjimas” ( mokyt. V.Karaliūnienė) atstovaus rajonui regioniniame ture Pasvalyje.
    Sveikinimai visiems nugalėtojams! Sėkmės vaikinams regioniniame konkurse!
                                                                                                                                   Mokytoja Violeta Karaliūnienė