Užgavėnių šventė ,,Šalta žiema šalin eina…“

Užgavėnės visada švenčiamos likus septynioms savaitėms iki Velykų, antradienį.
    Sulaukę Užgavėnių, priešmokyklinukai bei 1-4 klasių mokiniai į mokyklą skubėjo nešini dar šiltais blynais, pačių pasigamintomis kaukėmis bei pasirinktais aprėdais.
    Grojant smagiai liaudiškai muzikai, po pamokų, mažieji rinkosi mokyklos kieme, kur visi linksmai šūkavo, dainavo, žaidė tradicinius Užgavėnių ratelius, šoko, stebėjo Kanapinio bei Lašininio kovą, patys rungtyniavo stipriausio ir blynų kepėjo rungtyse, skanavo blynų.
Smagiausia buvo nuo savęs ,,nusirinkti‘‘ visas metų blogybes ir jas ,,atiduoti‘‘ žaviai Morei į kuprinę.
      Po šventės kieme visi galėjo apžiūrėti Užgavėnių kaukių parodą mokyklos laisvalaikio erdvėje.
                                                                                                                    Kanapinis ir Lašininis