Edukacinė išvyka į Rokiškio krašto muziejų

Vasario 10 dieną 2 klasės mokiniai vyko į Rokiškio krašto muziejų. Pirmiausia mokiniai aplankė Ukrainos menininko Serge Ra parodą. Parodoje pristatomi dviejų ciklų paveikslai. Ciklas ,,Gyvenimo šviesa“ skirtas tragiškiems Ukrainos įvykiams, nutapytas gyvenant Lietuvoje. Tai milijonų Ukrainos žmonių jausmai, kuriuos jie patiria kiekvieną dieną. Paveikslų ciklas „Lietuvos portretai“ – tai paveikslai, įkvėpti menininko įspūdžių apie Lietuvą ir jos malonius bei simpatiškus žmones. Antrokai mokėsi stebėti juos iš arti ir iš toli. Kartu su klasės draugu ukrainiečiu Yevhen mokiniai fotografavosi prie labiausiai patikusių paveikslų.
     Po to antrokai dalyvavo edukacijoje ,,Sūrio kelias“, kurią padovanojo Rokiškio jaunųjų ūkininkų asociacija už puikų pasirodymą rajoninėje jaunųjų ūkininkų viktorinoje. Edukacijoje antrokai sužinojo apie senovinius pieno produktų gaminimo būdus, pamatė etnografinių pieno rauginimo, sviesto mušimo ir kitokių indų, paragavo įvairių rūšių sūrių, gaminamų AB ,,Rokiškio sūris“. Visiems buvo smagu ne tik sūrius ragauti, bet ir bendrauti geriant kvapnią mėtų arbatą su uogiene.
                                                                                                                                              Mokytoja Irena Veikšrienė