Rokiškio krašto muziejuje

Baigiantis kalendoriniams metams ir artėjant Šv. Kalėdoms, 4 klasės mokiniai vyko į Rokiškio krašto muziejų. Jie dalyvavo ,,Kultūros paso“ edukacijoje ,,Sodai sodai leliumoj“. Užsiėmimo metu ketvirtokai pasigamino eglutės papuošalą iš šiaudų – reketuką.
Vėliau pradinukai susitiko su Kalėdų Seneliu. Visi kartu drožė paukštelį, dainavo, dalinosi saldainiais.
Po susitikimo su Kalėdų seneliu vyko ekskursija po muziejų. Mokiniai, lydimi gidės, apsilankė prakartėlių ir kalėdinių atvirukų konkursinių darbų parodose.
Grįždami namo ketvirtokai pasivaikščiojo po Rokiškio Nepriklausomybės aikštę ir nusifotografavo prie miesto eglės.
Mokiniai mielai pasidalino savo įspūdžiais:
,,Man labai patiko Rokiškio krašto muziejuje. Ten buvo visokiausių paveikslų, medžio drožinių“. (Matas K.)
,,O man labai patiko pačiam pasigaminti kalėdinį žaisliuką iš šiaudų. Buvo įdomu žiūrėti, kaip Kalėdų senelis drožinėjo paukštelį.“ (Žanas P.)
,,Labai patiko apsilankyti dvare, apžiūrėti ekspozicijas, susitikti su Kalėdų Seneliu ir nusifotografuoti prie eglutės.“(Renata G.)
,,Mane labai sudomino edukacija. Patiko gido pasakojimas apie dvaro istoriją. Buvo įdomu apžiūrėti prakartėles.“ (Orinta Č.)
,,Išmokau pasidaryti kalėdinį žaisliuką iš šiaudų.“ (Dominykas P.)
,,Sužinojau, kad daiktus, kuriuos dabar matome muziejuje, išsaugojo dvaro tarnai.“ (Lėja Z.)
,,Sužavėjo dvaro ponų drabužiai, balnas bei lazda su slėptuve.“ (Skaistė K.)
,,Labai apsidžiaugiau pamačiusi savo konkursinį atviruką, eksponuojamą dvaro pastato lange“. (Monika R.)
                                                                                                             4 klasės mokytoja Renata Kiburienė