Edukacija Pandėlio miesto bibliotekoje

Meninio ugdymo pamokose antrokai vykdė projektą ,,Pelėdos“. Mokiniai įvairiomis priemonėmis piešė, tapė, spalvino pelėdas, mokėsi apie jas dainų ir žaidimų. Nešini tvarkingiausiais, kūrybiškiausiais darbeliais, pradinukai lapkričio 22 d. apsilankė Pandėlio miesto bibliotekoje.
  Bibliotekininkė Virginija Konstanblackienė parodė vaikams keletą knygų apie pelėdas, supažindino su interaktyviomis knygutėmis, klausėsi tikro pelėdos balso. Po to jie dalyvavo edukacijoje ,,Garsusis skaitymas“. Bibliotekininkė išraiškingai perskaitė latvių rašytojos Z. Zustos knygutę ,,Ūkė Pūkė grįžta namo“. Vaikai labai susidomėję klausėsi istorijos apie pelėdą. Pasiklausę trumpos istorijos, antrokai žaidė „Atminties žaidimą“, traukė prizus iš tūtos.
  Vėliau bibliotekininkė Virginija išmokė pasigaminti erdvinę pelėdą, kurią vaikai parsinešė namo. Pažaidę liaudies žaidimą ,,Išėjo tėvelis į mišką“ ir pasidžiaugę įvykdytomis veiklomis, antrokai pasakė, kad jie vėl norėtų ateiti į miesto biblioteką.
                                                                                                                                                    Mokytoja Irena Veikšrienė