Pradinukų parodos

Rugsėjo mėnesį priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai meninio ugdymo pamokose ir neformalaus švietimo būreliuose vykdė rudeniškus projektus, kurių metu ne tik stebėjo, tyrinėjo gamtos pasikeitimus, bet ir kūrė įvairius kūrybinius darbelius.
       Parodai ,,Rudens spalvos“ kruopščiai ruošėsi visi 1 – 4 klasių mokiniai. Kiekviena klasė atliko skirtingus kūrybinius darbelius, kuriuose atsiskleidė nuostabiausios rudens spalvos. Patys gražiausi mokinių kūrybiniai darbeliai papuošė mokyklos koridoriaus erdves. Laiptinę puošia ketvirtokų aplikacijos technika atlikti darbai ,,Ruduo pražydo“.
         Mokytojų dienai paminėti buvo surengta paroda ,,Rudens gėrybių konferencija“. Visą savaitę gausiai mokinių, mokytojų ir svečių lankoma paroda stebino išradingumu, kūrybiškumu ir estetiškumu. Džiaugiamės, kad parodoje dalyvavo net 18 priešmokyklinukų ir 33 pradinukai. Dėkojame Tėveliams už pagalbą.

Mokytojos Irena Veikšrienė ir Ramutė Vaičėnienė