6 klasės mokinių kelionė Šv. Jokūbo keliu

Spalio 12 dieną 6 klasės mokiniai su auklėtoja Violeta Karaliūniene ir mokytojos padėjėja Justina Kaupeliene keliavo Šv. Jokūbo keliu. Pirmiausia aplankėme Kauno senamiestį, kur mokiniai iš karto rado Šv. Jokūbo kelio ženklą – kriauklę. Maironio literatūros muziejuje šeštokai dalyvavo edukacijoje ,,Maironio namų kodas“. Ekskursijos gidė vedžiodama po Maironio namus supažindino su poeto gyvenimu, o po to susiskirstę į tris grupes mokiniai atliko interaktyvias užduotis. Taip pat aplankėme Kauno katedrą, kur kunigavo poetas Maironis, o vėliau buvo palaidotas. Po to mūsų maršrutas vedė į Birštoną, kuris irgi yra pažymėtas kriauklės ženklu. Pasižvalgę nuo Birštono apžvalgos bokšto (didžiausio Lietuvoje), leidomės į pramogas ,,Tulpės“ sanatorijos vandens parke. Po to kvėpavome mineralinėmis druskomis Birutės viloje, o vėliau ,,Druskupio“ bokšte. Apžiūrėję bažnyčią, pasigėrėję nuostabiais Vytauto parko, Nemuno krantinės vaizdais grįžome namo. Projektas dalinai finansuotas iš KP lėšų.
                                                                                                 Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė