Pėsčiųjų žygis „Vilko būrio takais“

   Rugsėjo 10 dieną Pandėlio gimnazijos jaunieji šauliai anksti ryte išvyko į Panevėžio rajoną (Karsakiškio sen.). Čia kartu su bendraamžiais iš Biržų ir Panevėžio dalyvavo pažintiniame pėsčiųjų žygyje „Vilko būrio takais“. Žygis buvo skirtas pagerbti Vilko būrio partizanus Gitėnų miške.
   Žygio dalyviams gidas pasakojo apie Vilko būrio partizanus, Aukštuolių mūšį, žymias vietas. Žygis prasidėjo ir baigėsi vaizdingoje Sarksalio sodyboje. Renginio dalyviai įveikė 20 kilometrų trasą. Finišavusius žygio dalyvius Irena iš Puziniškio dvaro vaišino gardžia koše, mėtų su kraujažolėmis arbata.
             Žygeiviams įteikti žygio pažymėjimai ir ženkleliai.

                                                                                      Kuopos vadė Rima Žėkienė

spacer