Paskaita apie rūkymą

Balandžio 6 d. gimnazijoje lankėsi prevencinės veiklos konsultantas, lektorius ir policijos pareigūnas Darius Joneikis. Jis mūsų 6-8 ir I – IIg klasių mokiniams vedė prevencinę paskaitą-edukacinę programą apie vaikų rūkymą, elektroninių cigarečių naudojimą ar kitas priemones, susijusias su psichoaktyvių medžiagų vartojimu.
    Vėliau interaktyviomis-edukacinėmis formomis, labai patraukliomis jaunimui, buvo pristatomos priklausomybių formos, dažniausiai kamuojančios jaunuolius. Pristatymo metu buvo naudojamos užsienio šalyse naudojamos edukacinės priemonės – imitacinė vėžiu sergančio žmogaus burna, dervų stiklainis ir kitos priemonės. Bendraujant su mokiniais siekta ne išgąsdinti, bet pakeisti jų mąstymą ir sužadinti motyvaciją keisti savo elgesį.
                                                                                                             Socialinė pedagogė Edita Zinkauskienė