Pasaulinė Žemės diena

Skirtingose planetos vietose kovo 20 – 21d. minima Pasaulinė Žemės diena – astronominis pavasaris.
    Mūsų gimnazijos Mokinių taryba kovo 21 dieną, pirmadienį, pakvietė visus, kurie myli gamtą, į iškilmingą Žemės vėliavos iškėlimą.
     Geografijos mokytoja Diana Deksnienė pasveikino su Žemės diena, kuri minima visame pasaulyje, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Mokytoja kvietė kiekvieną prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo ir priminė, kad visi ir kiekvieną dieną turime rūpintis išsaugoti, kas svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą.
      Po mokytojos sveikinimo Žemės vėliavą iškėlė IIIg klasės mokinys Arnas.
                                                                                                      Chemijos mokytoja Laima Kvedaravičienė

Žemės diena