Tarptautinis projektas ,,Švenčiu Lietuvą“

Nuo vasario 1d. iki kovo 11d. vyko tarptautinis 1-4 klasių mokinių integruotas informacinių technologijų, dailės ir muzikos projektas ,,Švenčiu Lietuvą“, kurį organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Į projektą įsijungė 125 mokytojai, apie 1000 mokinių, kurie pristatė 67 vaizdo įrašus. Juose mokiniai patys turėjo atlikti pasirinktą dainą, ją iliustruoti ir sukurti video.
Mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Renatos Kiburienės, aktyviai įsitraukė į projekto veiklas: patys įdainavo ir IKT programų pagalba iliustravo dainą ,,Nupiešiu Lietuvą“, kurią jau ne kartą atliko įvairiuose renginiuose. Šiandien jau galime džiaugtis padėka už dalyvavimą ir klausytis ne tik savo, bet ir bendraamžių atliekamų įrašų.

Mokytoja Renata Kiburienė