Pagalba Ukrainos augintiniams

Gyvūnas visada buvo šeimos narys, draugas, partneris. Tačiau dabar kaip niekada daugeliui žmonių Ukrainoje jis yra vienintelė likusi atjauta, gyvenimo džiaugsmas, viltis. Prigludimas prie keturkojo ar laikas leidžiamas kartu duoda šansą bent minutei pamiršti, kas vyksta aplinkui, skatina veikti, mylėti, gyventi ir džiaugtis.
    Padėkime keturkojams ir taip palengvinkime Ukrainos šeimininkų sunkią kasdienybę. Jie net karo metu, kada gresia pavojus jų gyvybei, nepalieka savo augintinių, vedasi į slėptuves kartu ir stengiasi išgelbėti jų gyvybę, atiduodami net paskutinį kąsnį.
Nelikome abejingi ir mes. Gimnazijos bendruomenes surinkta parama nuvežta į Vilnių. Iš ten ji pajudėjo Ukrainos link. Ačiū visiems mokiniams, mokytojams, tarybos nariams.
                                                                                                             Mokinių taryba