Solidarumo akcija ,,Taikos balandžiais papuoškime mokyklos kiemą”

Nesuvokiamo žiaurumo ir klastos agresorius kėsinasi į Ukrainą, jos egzistenciją.
Šioje šalyje miršta ne tik savo narsa ir gyvybe pasiryžę ginti Tėvynę kariai, tačiau ir nekalti civiliai: vyrai, moterys, net vaikai. Turėtume suvokti, kad šiuo laiku kiekvieno žmogaus, kiekvieno lietuvio parama ir solidarumas su Ukrainos žmonėmis yra neįkainojami🙏. Norėdama skleisti žinią, kad esame neabejingi, Mokinių taryba kovo 4 dieną inicijavo solidarumo akciją ,,Taikos balandžiais papuoškime mokyklos kiemą”🕊️.
   Šios akcijos metu gimnazijos mokiniai išreiškė vienybę, supratingumą ir ukrainiečių tautos, kuri siekia taikiai ir ramiai kurti savo ateitį, palaikymą – papuošė mokyklos kiemą taikos balandžiais.
Слава Україні!🇺🇦🤍
                                                                                               Mokinių taryba