Saugaus eismo pamokėlė

Rugsėjo 29 d. pirmokus aplankė Rokiškio policijos bendruomenės pareigūnė Jolita Baltrūnienė.
Susitikimo metu žiūrėjome mokomuosius filmukus ir mokėmės kelių eismo taisyklių: kaip saugiai pereiti gatvę, važiuojant automobiliu prisisegti saugos diržus, tamsiu paros metu taisyklingai nešioti atšvaitus, pakartojome važiavimo autobusu taisykles. Po to kompiuteriu sprendėme įvairias užduotėles! Pirmokai buvo aktyvūs. Nors ne visas užduotis lengvai įveikėme ir kompiuterio pelytė dar neklausė, bet visų nuotaika buvo puiki.
      Pareigūnė pirmokams padovanojo saugaus eismo knygutes, ant kurių uždėjo policijos pagalbininko Amsio anspaudą. Tokiais pat anspaudais papuošė ir mokinių rankas.
Atsidėkodami pirmokai pasveikino pareigūnę su artėjančia Policijos diena (švenčiama spalio 2 d.) ir padovanojo tai dienai skirtus savo piešinius.
Vėliau pakvietėme pareigūnę prie terariumo pasidžiaugti pirmokų augintiniais. Buvome nustebinti, kad policininkė puikiai išmano apie gyvalazdes, nes pati jas augino, todėl davė mums naudingų patarimų.
    Draugiškai atsisveikindama bendruomenės pareigūnė pažadėjo pavasarį mus vėl aplankyti.
                                                                      1 klasės mokytoja Irena Veikšrienė