IG KLASĖS INTEGRUOTŲ PAMOKŲ DIENA

Rugsėjo 15 dieną Ig klasėje vyko integruotų pamokų diena. Pamokos vyko netradicinėje aplinkoje – prie Skaistės ežero. Čia gimnazistai praktiškai taikė fizikos, matematikos, lietuvių kalbos bei istorijos žinias.
   Mokiniai dirbdami grupėse pagamino prietaisą laikui matuoti pagal Saulės padėtį, skaitė padavimus apie Lietuvos ežerus, kūrė padavimus apie Skaistės ežerą. Taip pat mokiniai turėjo žingsniais pamatuoti ir suskaičiuoti poilsio vietos plotą bei liepto perimetrą ir plotą. Pabaigoje buvo pristatytos Skaistės ežero charakteristikos (gylis, dydis, augalija, gyvūnija).
   Vėliau mokiniai gamino ant laužo pietus, mokytojas Valdemaras Ražinskas, vietos gyventojas, pasakojo apie apylinkes ir Konstantinavos miestelio gyventojus.
Pamokos praėjo labai greitai. Integruotų pamokų dienos tikslai buvo pasiekti, rezultatai pristatyti. Visi patenkinti grįžome namo.
                                                                                                  Ig klasės auklėtoja Larisa