Klasės valandėlė „Kodėl taip sunku mylėti?“

Gegužės 6 d. IIIg klasės mokiniai klasės valandėlės metu dalyvavo MO muziejaus organizuotoje edukacinėje programoje „Kodėl taip sunku mylėti?“. Edukacinę programą, kurią dovanojo Kazickų šeimos fondas, vedė MO muziejaus edukatorė, psichologė Simona Košinskaitė.
    Virtualaus susitikimo pradžioje psichologė Simona Košinskaitė trumpai pristatė muziejaus įkūrimo istoriją, Kazickų šeimą, jos veiklą, muziejuje eksponuojamas parodas.
Vėliau buvo pristatyta paroda „Kodėl taip sunku mylėti?“: edukatorė pristatė įvairius dailininkus, jų paveikslus, paveiksluose atspindėtas žmogaus jausenas. Taip pat mokiniai žiūrėjo filmuką apie skirtingas, žmoguje glūdinčias asmenybės puses, diskutavo apie tai, kodėl svarbu mylėti save.
Vienuoliktokai atliko ir užduotis: suskirstyti į grupes, turėjo sudėlioti įvairių dailininkų paveikslus ir, akcentuodami pavaizduotų žmonių jauseną, juos pristatyti.
    Valandėlės pabaigoje gimnazistai įsivertino edukacinės programos metu įgytas žinias.
                                                                             IIIg klasės auklėtoja Virginija Danienė