Knyga – mano draugas

Nuo kovo 29 d. iki balandžio 4 d. Lietuvos mokyklose ir bibliotekose vyko ,,Vaikų knygos savaitės 21” renginiai.
    Antrokai šią savaitę praleido ypač smagiai ir aktyviai. Jie dalyvavo ,,Vaikų knygos savaitės 21″ virtualiame renginyje – knygos kūrimo procese ,,Kaip sutalpinti žirafą į knygos lapą?”. Virtualaus renginio metu mokiniai susipažino su vaikų rašytoju Raimondu Jurgaičiu ir dailininku Dainiumi Šukiu, atsakinėjo į klausimus ir patys piešė žirafą.
    Visai prieš atostogas antrokai sulaukė dovanų už Velykinį margutį: gavo Rasos Lazauskaitės knygutę ,,Dviese bijoti drąsiau” ir nutarė visi ją perskaityti iki balandžio 9 d., o po to aptarti klasėje.
Balandžio 2 d. mokiniai paminėjo pasakų kūrėjo H. K. Anderseno gimtadienį (tą pačią dieną yra minima ir Vaikų knygos diena). Antrokai prisiminė skaitytas rašytojo pasakas, interaktyvios programėlės pagalba atsakinėjo į įvairius literatūrinius klausimus, kūrė knygą,,Mintys apie knygą”.
Smagu, kad knyga vis dar yra vaikų draugas.

2 klasės mokytoja Renata Kiburienė