Socialinio emocinio ugdymo (SEU) olimpiada ,,Dramblys‘‘

Kovo 22d. – 26d. mūsų gimnazijos antrokai dalyvavo VŠĮ „Pozityvaus ugdymo instituto“ organizuotoje SEU olimpiadoje „Dramblys“. Tai savitas SEU ,,Antro žingsnio” programos žinių patikrinimas ir įtvirtinimas.
       Visą savaitę mokiniai atliko įdomias ir kūrybiškumo reikalaujančias užduotis, noriai gvildeno tarpusavio santykius, atliko teatralizuotą užduotį ,,Klasės šnipas”. Taip pat antrokai sprendė socialinio sąmoningumo problemas. Kalbėdamiesi apie savitvardą, pradinukai savo emocijas išreiškė spalvomis ir susipažino su emometru ,,Kaip emocijos veikia mano jausmus?”, mokėsi taikyti metodą ,,Pažink, prisijaukink, išmokyk”. Olimpiados veiklas antrokai užbaigė narpliodami ,,Sprendimų labirintus” ir stengėsi priimti atsakingus sprendimųs.
         Džiaugiuosi mokinių aktyviu įsitraukimu į veiklas ir gebėjimu tinkamai reikšti savo emocijas bei gebėjimus.

2 klasės mokytoja Renata Kiburienė