Didžiausia nuotolinė pamoka ,,Mokonomika”

Labai džiugu, kad nuotoliniam mokymuisi paįvairinti atsiranda vis daugiau galimybių. Sausio 21d. Swedbank inicijavo ,,Didžiausią nuotolinę pamoką – Mokonomiką”. Tiesioginės transliacijos metu, antrokai prisijungę prie 1-4 klasių Atradėjų grupės, stebėjo mokytojo Nerijaus Buivydo pamoką ,,Kaip išmokti daryti stebuklus?”
     Vėliau mokiniai savarankiškai jungėsi ir žiūrėjo dar dvi pamokas ,,Gamtos ištekliai: ar mūsų Žemė gali pavargti? ” (mokytojas – gamtininkas Bronius Budrys) ir ,,Kaip kurti istorijas?” (mokytoja – aktorė Kristina Savickytė). Mokiniams šios pamokos suteikė daug džiaugsmo ir noro tobulėti.
Ačiū iniciatoriams ir lauksime video įrašų, kad galėtume pažiūrėti likusias pamokas.

2 klasės mokytoja Renata Kiburienė