Kviečiame prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“

      Šiais metais Kalėdų senelio prašėme knygų patiems mažiausiems mūsų skaitytojams. Mūsų norai jau pradėjo pildytis. Kalėdų senelis mums perdavė „ Svaita“ kolektyvo dovanojamas knygas. Tikime, kad tai tik dovanų pradžia.Viliamės, kad mūsų gimnazijos bendruomenė šiuo karantino metu daug skaito ir perskaitytus žurnalus, o gal ir knygas padovanos gimnazijos bibliotekai. Pandėlio parapijos klebonas kun. Albertas Kasperavičius parodė gražų pavyzdį- padovanojo 2019 ir 2020 metų žurnalo „Kelionė“ prenumeratą. Šiame žurnale rasime straipsnius, raginančius nepasiduoti niūrioms karantino nuotaikoms.Linkime visiems mūsų remėjams ir skaitytojams geros sveikatos, puikios nuotaikos ir neužmiršti dalintis knygomis.
Jaukių,ramių, prasmingų artėjančių švenčių!
Bibliotekininkės Vida Baužienė ir Regina Baltušienė

spacer