Gimnazistų ir 5-8 klasių mokinių stovyklos „Pašėlusi vasara“, „Nuotykių akademija“

    Rugpjūčio 24-26 d. I-IVg kl. mokiniai vyko į stovyklą Šventojoje „Pašėlusi vasara“. Jie aplankė Lietuvos jūrų muziejų. Akvariumo ekspozicijoje mokiniams didžiausią įspūdį paliko koralai bei plaukiojančios didžiulės žuvys. Sužavėjo įspūdingas delfinų ir jūrų liūtų pasirodymas Saulės įlankoje. Kitą dieną mokiniai vyko prie Olandų kepurės skardžio. Tai 24 m aukščio skardis, kurį prieš 12–15 tūkst. m. suformavo Baltijos ledynas. Skardis tapo orientyru žvejams, nuo jo patogu stebėti virš jūros skrendančius paukščius.
   Rugpjūčio 24-26 d. grupė 5-8 klasių mokinių stovyklavo Vievio savivaldybėje, Žalgirio kaime esančioje stovyklavietėje „Nuotykių akademija“. Stovyklos pagrindinis tikslas buvo vaikų asmenybių ugdymas bei efektyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimas. Užsiėmimuose taip pat dalyvavo šunys, su jais atliekami elementai iš dogoterapijos – praktikos, orientuotos į vaikų mentalinį ir socialinį vystymąsi. Netrūko ir judesio orientacijos įgūdžių reikalaujančių veiklų. 5 km. orientacinis žygis buvo tikrai nemenkas iššūkis po ilgo karantino laikotarpio. O plaukimas plaustais (raftingo valtimis) Nerimi privertė grožėtis ne tik supančia tobula gamta, bet ir iš peties paplušėti.
    Visi mokiniai pailsėjo ir pasisėmė jėgų naujiems ,iššūkių kupiniems mokslo metams.

                                           Mokytoja Eglė Glemžienė ir socialinė pedagogė Edita

spacer