Vasario 16-osios šventė „Sudainuokime Lietuvą!“

Vasario 14 d. gimnazijoje vyko Vasario 16-osios minėjimas. Gimnazijos bendruomenę sveikino gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas, miestelio seniūnas Algirdas Kulys, klebonas kun. Albertas Kasperavičius.
     Renginio metu mokiniai skaitė ištraukas iš Gedimino laiškų, buvo prisimenami Nepriklausomybės akto paskelbimo istoriniai įvykiai. Taip pat mokiniai skaitė pranešimus „Ką mums reiškia Vasario 16-oji?“ Šiai užduočiai jie atsakingai ruošėsi su klasių auklėtojomis dar iki renginio. Mokinių mintys apie valstybinę šventę papuošė mokyklos stendą, o 3 kl. mokiniai iš popieriaus pagamino Gedimino pilį.
Šventinę nuotaiką kūrė pradinukų atsinešti piešiniai ir daina „Nupiešiu Lietuvą“. Ig kl. mokiniai dainavo ir šoko šokį „Eina garsas“, o aštuntokai – linksmapolkę. Vėliau visi dainavo „Sudainuokime Lietuvą!“
    Renginiu džiaugėsi tėveliai ir miestelio žmonės. Mokiniai jiems dovanojo trispalves vėliavėles. Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo.
                                                                                      Mokytoja Eglė Glemžienė

Vasario 16-osios šventė „Sudainuokime Lietuvą!“