Popietė „Lėlės ir Dantukų fėjos puota“

Lapkričio 25 d. po pamokų būrelį ,,Augu sveikas“ lankantys 4b klasės mokiniai pirmokus ir antrokus pakvietė į popietę ,,Lėlės ir Dantukų fėjos puota“.
      Popietės metu vaikai turėjo atlikti daugybę užduočių: „pereiti Pamestų dantų šepetukų pelkę, praskristi karšta dantų pasta besispjaudantį ugnikalnį, peršokti dantų skalavimo skysčio pilną griovį, užlipti virve iš tarpdančių siūlų“. Taip pat mokiniai klausėsi mokyklos slaugytojos Reginos Ingelevičienės pasakojimo apie dantukų priežiūrą.
      Kai visos užduotys buvo atliktos, Dantukų fėja pakvietė visus pasilinksminti. Mokiniai dainavo dainelę apie dantukus ir linksmai šoko. Atsisveikindama Dantukų fėja visiems šventės dalyviams padovanojo dantukų valymo kalendorius ir lipdukus.
                                                                                          ,,Augu sveikas“ būrelio vadovė Irena Veikšrienė

Dantukų fėja