Programos „Jaunimas Gali“ renginys Kaune

Spalio 30 dieną Pandėlio gimnazijos mokiniai dalyvavo didžiuliame projekto „Jaunimas Gali“ renginyje Kaune. ,,RIO“ smėlio arenoje vyko įvairios krepšinio technikos rungtys, tinklinio, futbolo varžybos jaunimui savo amžiaus grupėse. Komandos buvo taip sudarytos, kad nariai būtų iš skirtingų miestelių, susidraugautų, mokytųsi žaisti, bendradarbiauti. Po sportinių užduočių vyko profesinio orientavimo pamokos. Mokiniams buvo suteikta galimybė aplankyti daug įdomių įstaigų: sraigtasparnių remonto ir techninio aptarnavimo bendrovę „Helisota“ , programavimo paslaugų įmones „Devbridge“, ,,Hostinger“, KK Dantų priežiūros katedrą, policiją, gaisrinę. Jaunimas susipažino su skirtingomis veiklomis, profesijomis. Taip pat KTU rūmuose vyko paskaitos jaunimui. Merginoms biomedicinos mokslų daktarė kalbėjo apie lytinius santykius ir jų reikšmę sveikatai, o vaikinams Kauno apskrities bendruomenių pareigūnas įdomiai ir su praktiniais pavyzdžiais papasakojo apie žalingus įpročius ir pasekmes sveikatai, prekybą žmonėmis. Jauniausieji projekto dalyviai piešė palaikymo plakatus „Žalgirio“ komandai.
    O vakare Kauno ,,Žalgirio“ arenoje beveik 300 projekto ,,Jaunimas Gali“ dalyvių stebėjo Eurolygos varžybas, kuriose susitiko Kauno „Žalgirio“ ir Sankt Peterburgo „Zenito“ komandos. Nors lietuviai varžybų nelaimėjo, bet jaunieji žiūrovai patyrė nepamirštamų įspūdžių.
Ačiū organizatoriams už ypatingą dieną.
  Daugiau informacijos https://www.facebook.com/search/top/?q=jaunimas%20gali%20%2F%20youth%20can&epa=SEARCH_BOX
                                                                                              Projekto vadovė Rima Žėkienė

Jaunimas gali