Partizanės-poetės Dianos Glemžaitės-Bulovienės ir jos bendražygių žūties 70-mečio minėjimas

Spalio 26 d. gimnazijos ateitininkai ir jaunieji šauliai vyko į partizanės-poetės Dianos Glemžaitės-Bulovienės ir Algimanto apygardos Kunigaikščio Margirio rinktinės, Gedimino kuopos žūties 70-mečio minėjimą.
   Gimnazijos jaunieji šauliai prieš Šv. Mišias aplankė ir pagerbė senosiose Rokiškio kapinaitėse esančius karių savanorių kapus.
   Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis Rokiškio Šv. Mato Evangelisto bažnyčioje. Vėliau Plunksnočių miške, prie atstatyto bunkerio, vyko minėjimas. Pirmiausiai buvo uždegtos atminimo žvakutės, padėtos gėlės duobėje, kurioje ir buvo susprogdinti partizanai. Vėliau prisiminimais dalijosi partizano Juozo Bulavo-Ikso broliai, partizanas, šaulys Algimantas Stankūnas-Antanėlis. Renginio metu taip pat dainavo Rokiškio kultūros centro tremtinių choras „Vėtrungė“. Įvairių rajono mokyklų mokiniai deklamavo eiles, dainavo dainas. Pandėlio gimnazijos ateitininkės Veronika B. (IIIg kl.), Arijanda Š. (IVg kl.), Miglė V. (IVg kl.) padainavo dainą pagal D. Glemžaitės žodžius, skaitė eiles.
                                                                                            Mokytojos Rima Žėkienė ir Eglė Glemžienė