Akcija ,,Visa Lietuva šoka‘‘

Rugsėjo 19 d. Rokiškio kultūros centro aikštėje vyko tradicinė etninės kultūros akcija ,,Visa Lietuva šoka‘‘. Mūsų gimnazijai atstovavo jungtinis 1 ir 5 klasių šokių kolektyvas, vadovaujamas mokytojos Renatos Kiburienės.
    Mokiniai, pasipuošę tautiniais drabužiais, ne tik patys šoko lietuvių liaudies šokius, bet mokė ir kitus. Gera nuotaika šokėjus lydėjo visą popietę.
Rokiškio Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis įteikė kolektyvui padėką už dalyvavimą akcijoje, taip pat perdavė Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus Sauliaus Liausos padėką Pandėlio gimnazijai ir konkurso koordinatorei Renatai Kiburienei už dalyvavimą III-iajame tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse ,,Visa mokykla šoka‘‘.
Nuoširdžiai dėkojame pirmokų tėveliams ir seneliams už pasitikėjimą, už palaikymą ir labai skanų pyragą grįžus namo.
                                                                                                                         Mokytoja Renata Kiburienė