Saugaus eismo pamokėlė pirmokams

Mokslo metų pradžia ir pirmasis mėnuo mokykloje labai svarbus kiekvienam pirmokėliui. Jų saugumu rūpinasi ne tik tėvai ir mokytojai, bet ir policijos pareigūnai. Tad rugsėjo 16d. Rokiškio policijos komisariato vyresnioji tyrėja Jolita Baltrūnienė vedė saugaus eismo pamokėlę. Vaikams ji priminė pagrindines saugaus eismo gatvėje, vykstant autobusu elgesio taisykles, atšvaitų nešiojimo tvarką, reikalavimus dviratininkams. Mokinukai noriai atliko saugaus eismo patikrinimo testą. Už puikius atsakymus visi buvo apdovanoti atšvaitais, žymekliais ir vaikų draugo Amsio antspaudais.

1 klasės mokytoja Renata Kiburienė