Padėkos šventė Vilniuje

Jau keletą metų Pandėlio gimnazijoje vykdoma programa ,,Jaunimas Gali“ (anksčiau vadinosi ,,Krepšinio galia“, bet išplėtus jos veiklą pavadinta platesniu pavadinimu, gimnazijoje jos kuratorius Martynas Karaliūnas). Šią programą finansuoja Kazickų šeimos fondas. Mokiniams sudaromos galimybės ne tik sportuoti, bet ir vykti į įvairias ekskursijas, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, susitikimuose su žymiais žmonėmis ir net išvykti į užsienyje vykstančias stovyklas. Baigiantis mokslo metams Vilniuje įvyko Padėkos šventė programoje dalyvaujančių mokyklų atstovams. Šventės pradžia buvo Kazickų šeimos rezidencijoje, kur surengta ekskursija po įspūdingus rūmus.. Vėliau programos vadovas Arminas Vareika padėkojo visiems už darbą, įteikė padėkos raštus. Po to dalyvių laukė šventiniai pietūs, o vėliau visi lankėmės MO muziejuje.
    Pandėlio gimnazija dėkoja Kazickų šeimos fondui, programos ,,Jaunimas Gali“ vadovams Arminui, Agnei, Benui už puikias iniciatyvas, už paramą miestelių ir kaimų vaikams siekti savo tikslų. Visiems geros vasaros ir sėkmingų naujų darbų!