PADĖKOS DIENA PANDĖLIO GIMNAZIJOJE

Birželio 21 dieną Pandėlio gimnazijoje iškilmingai pabaigti mokslo metai- buvo surengta Padėkos šventė. Iš ryto mokinių savivaldos nariai ir mokytojai padėkojo visiems gimnazijos darbuotojams už kasdienį, bet labai reikalingą darbą- buvo įteikti padėkos ženkliukai, padainuotos jiems skirtos dainos. Vėliau šventė tęsėsi gimnazijos aktų salėje. Renginio vedėjai Arminas Zinkauskas ir Gabija Dovydėnaitė nuotaikingai pradėjo šventę, pasidžiaugdami, kad pagaliau pasibaigė taip ilgai besitęsę šie mokslo metai. Mokiniai pristatė iniciatyvą, kuri Nacionaliniuose jaunimo pilietiškumo apdovanojimuose ,,Tėvyne mūsų“ iškovojo pirmąją vietą, pelnė pagrindinį prizą, buvo parodytas vaizdo reportažas apie mūsų veiklą. Vėliau gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas įteikė medalius ,,Už pasiekimus“, padėkos raštus įvairių konkursų, olimpiadų laimėtojams, prizininkams, jų mokytojams. Padėkota ir mokinių tėveliams už puikius vaikus. Renginyje dainavo Veronika Baltušytė, Gabija Citavičiūtė, Gabija Dovydėnaitė, grojo muzikos grupė, vadovaujama mokytojo Roberto Ruželės. Po to visi šventės dalyviai vaišinosi gimnazijos sodelyje surengtame piknike.

Renginio organizatorė Violeta Karaliūnienė