Mokslo metų pabaigos šventė

     Birželio 15 dieną baigėsi mokslo metai – atėjo ilgai laukta paskutinė diena. 

Nuo pat ankstyvo ryto gimnazijos stadione rinkosi mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai. Pirmiausia gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas visus pasveikino su mokslo metų pabaiga, linkėjo puikios vasaros, o rudenį vėl visiems grįžti į klases. Direktorius įteikė padėkos raštus mokiniams, mokslo metus baigusiems labai gerais įvertinimais: Dovydui M. (5 kl.), Agotai D. (5 kl.), Osvaldui S. (5 kl.), Viltei V. (7 kl.), Angelei S. (7 kl.), Arnui I. (7 kl.), Liepai D. (7 kl.), Godai I. (7 kl.), Kamilei K. (7 kl.), Emilijai G. (8 kl.), Veronikai B. (Ig), Gabrielei G. (Ig), Silvijai K. (Ig), Šarūnei Š. (Ig ), Indrei B (Ig), Pauliui K. (IIag ), Arijandai Š. (IIag), Egidijai L. (IIag), Miglei V. (IIag), Kamilei N. (IIbg), Austėjai V. (IIbg), Julitai G. (IIIg), Jonei V. (IIIg).
     Po to kiekviena klasė įsirengė savo stovyklavietę, atliko kūrybines užduotis. Pirmiausia prisistatė Rokiškio r. Neįgaliųjų draugijos nariai, tada visų klasių atstovai. Žavėjo vaikų išmintis, kūrybiškumas, dailiai ir taikliai nupiešti plakatai aplinkosaugos tema. Renginio vedėjas Martynas Karaliūnas pakvietė uždegti olimpinę ugnį ir paskelbė olimpinės dienos ,,Trys šimtmečio kartos“ pradžią. Visi susirinkusieji gavo dalyvio korteles, kuriose buvo fiksuojami taškai už įvairias rungtis. Vyko lauko teniso, futbolo, krepšinio, tritaškių metimo, paplūdimio tinklinio, šaškių, šuoliukų per šokdynę, stalo teniso, bėgimo, šaudymo, smiginio, linksmųjų estafečių, kvadrato rungtys. Visiems užteko veiklos ir įspūdžių.
    Po renginio, kol komisija skaičiavo taškus, dalyviai vaišinosi ledais. Susumavus rezultatus daugiausia taškų surinkę mokiniai apdovanoti prizais – pasivažinėjimu kartais ir medaliais, šiek tiek mažiau taškų surinkę gavo dovanų olimpinius marškinėlius ir medalius, o visi dalyvavusieji šventėje apdovanoti medaliais. Renginį finansavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Romo Kišūno VŠĮ ,,Moto- Roki“.
                                                               Neformalaus ugdymo organizatorė Violeta Karaliūnienė

Mokslo metų pabaigos šventė
spacer