Edukacinė programa picerijoje „Pipirini pizza“

Kovo 22 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Picos kepimas“. Šią programą mokiniams padovanojo Rokiškio picerijos „Pipirini pizza“ vadovas Audrius Dagys už laimėtą III vietą gimnazijos veiklose „Šimtas gerų darbų Lietuvai“.        Picerijos vadovas pasakojo mokiniams apie picos kilmę, tešlos paruošimą, demonstravo meistrišką picos pagaminimo būdą. Norintys galėjo patys pagaminti savo picą. Taip pat mokiniai vaišinosi itališku makaronų patiekalu, mokėsi, kaip taisyklingai valgyti spagečių makaronus.
          Atsidėkodami už šiltą sutikimą ir skanias vaišes, šeštokai įteikė vadovui Pandėlio gimnazijos padėką, padovanojo gimnazijos marškinėlius.
              Edukacinė pamoka mokiniams labai patiko, jie džiaugėsi laimėtu prizu.

Klasės auklėtoja Vaiva Kubilienė

Edukacinė pamoka picerijoje