Rajoninė technologijų olimpiada „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“

Vasario 14 d. Pandėlio gimnazijos Ig klasės mokinės Silvija K., Šarūnė Š. ir Indrė B. dalyvavo rajoninėje technologijų olimpiadoje „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Olimpiadoje mokiniai varžėsi mitybos, tekstilės, konstrukcinių medžiagų, amatų ir dizaino grupėse.           Iš pradžių olimpiados dalyviai pristatė namų darbus, vėliau per dvi valandas turėjo atlikti pasirinktos temos užduotis. Visoms Pandėlio mokinėms sekėsi puikiai: jos kūrybiškai ir išradingai atliko užduotis, pristatė savo darbus.
          Labai džiugu, kad Pandėlio gimnazistė Indrė B. 8-10 klasių grupėje užėmė II-ąją vietą. Ačiū mergaitėms už dalyvavimą ir Pandėlio gimnazijos pristatymą rajoninėje olimpiadoje.
                                                                                       Technologijų mokytoja Vaiva Kubilienė