Netradicinė technologijų pamoka

Sausio 15 d. gimnazijos Ig klasės mokiniams vyko netradicinė technologijų pamoka. Ją vedė „Pipirini“ picerijos savininkas Audrius Dagys.

Svečias mokiniams pasakojo ir demonstravo, kaip pasigaminti visų mėgstamus ir populiarius  sušius, supažindino su  gaminimo technologija,  patiekalo serviravimo būdais, mokė naudotis lazdelėmis. Vėliau patys mokiniai gamino šį patiekalą, stengėsi  parinkti tinkamą įdarą. Visiems labai patiko ne tik stebėti, kaip vyksta gamybos procesas, bet ir ragauti pagamintą patiekalą.   Paragavę sušių nemėgstantys pamėgo, užmiršę skonį prisiminė. Daugumai mokinių   tai buvo svajonių pamoka.

Technologijų mokytoja Vaiva Kubilienė