Mažoji moksleivių ateitininkų akademija

Spalio 27-29 d. Biržuose vyko Mažoji moksleivių ateitininkų akademija. Akademijos tema – „Santuoka – žemei sutvirtinti, dangui pasiekti“. Į ją vyko ir Pandėlio gimnazijos mokinės Erika A. ir Veronika B. (Ig).
      Šio renginio metu 7-12 kl. mokiniai gilinosi į santuokos ir šeimos prasmės klausimus. Užsiėmimuose šeimos tema buvo nagrinėjama tiek iš teologinės pusės, tiek per asmeninius liudijimus. Ateitininkams paskaitą skaitė Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas, liudijimais ir įžvalgomis dalijosi ateitininkų šeimos: Laura ir Artūras Stambrauskai iš Biržų bei Vytis ir Dorotėja Turoniai iš Vilniaus.
       Mažojoje akademijoje mokiniai dalyvavo ir kūrybiško vakaro programoje, susipažino su Biržų krašto lankytinomis vietomis.
                                                                         Ateitininkė Veronika B., Ig klasės mokinė