Būsimų pirmokų mokyklėlė

Nors mokslo metai jau beveik visiems baigėsi, tačiau būsimiems pirmokams buvo smagu atvykti į pirmokų mokyklėlę. Dvi dienas, birželio 15-16 d., jie buvo pakviesti į mokyklėlę ir turėjo puikią galimybę susipažinti su mokytoja Renata Kiburiene, klase, mokyklos aplinka.
Susitikimo metu vaikai vykdė įvairias pažintines veiklas: rašė savo vardus, piešė paukštukus, atliko ritminius pratimus, grojo netradiciniais būgneliais, šoko, dainavo, ,,dirbo“ inžinieriais.
Kitą dieną susirinkusius tėvelius pasveikino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alia Melvydienė ir palinkėjo sėkmės naujame vaikų augimo etape.
Mokytoja Renata Kiburienė supažindino su ,,Būsimų pirmokų tėvelių abėcėle“ bei įteikė ,,Būsimų pirmokų atmintinę“.
Graži pirmoji pažintis su mokytoja ir klase baigėsi smagiu ritminiu pasirodymu. Lauksime Rugsėjo 1-osios!
                                                                                                                           Mokytoja Renata Kiburienė