Mokslo metų užbaigimo šventė

Mokslo metų užbaigimo šventė prasidėjo gimnazijos aktų salėje. Renginio vedėjai Jokūba ir Arminas sveikino visus pagaliau sulaukus vasaros. Už gerus mokymosi rezultatus gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė įteikė vaikams pagyrimo raštus, palinkėjo gražios vasaros. Pagyrų šauniems skaitytojams negailėjo gimnazijos bibliotekininkės Vida Baužienė ir Aušra Viduolienė. Jos palinkėjo neužmiršti skaityti ir vasarą.
Vėliau penktos ir šeštos klasių mokiniai dainavo įvairias dainas, aštuntos klasės mokinė Rugilė S. atliko instrumentinį kūrinį, vienuoliktokai gimnazijos bendruomenei dovanojo šokį.
Šventės metu gimnazijos jaunieji šauliai nuleido Lietuvos Respublikos vėliavą ir perdavė vasaros atostogų metu saugoti gimnazijos direktorei Jūratei Kavoliūnienei. Renginį užbaigė Sonatos Babickienės vadovaujamas daugiafunkcinio centro vaikų ,,Teatriukas”.
    Šventė tęsėsi įvairiomis smagiomis veiklomis. 5 klasės mokiniai vyko į Panemunį, kur juos pasitiko vietos gidė mokytoja Irena Veikšrienė – ji trumpai priminė Panemunio istoriją. Vėliau penktokai ėjo prie žuvusių partizanų atminimui skirto paminklo „Angelas“, bastiono, aplankė Dvaro sodybą, šaltinėlį „Versmelė“, pasivaikščioję po piliakalnį, leidosi į jo papėdę, apžiūrėjo stogastulpius kraštiečiams. Vėliau mokiniai kartu su tėveliais smagiai leido laiką Panemunio bendruomenės namuose.
   6 klasės mokiniai, aplankę savo 5 klasėje pasodintą ąžuoliuką, kartu su tėvais išvyko pramogauti prie Kupiškio marių. Vaikai mėgavosi maudynėmis, pasiplaukiojimu vandens dviračiais, žaidimais, vaišių stalu.
   7 klasės mokiniai, lydimi tėvų, vyko į sodybą Raikėnuose, kur buvo surengtas piknikas Mokslo metų baigimui paminėti.
   8 klasės mokiniai surengė „Nominacijų“ apdovanojimus. Taip pat geriausiai baigusiems mokslo metus, daugiausiai socialinių valandų surinkusiems mokiniams auklėtoja įteikė padėkos raštus, dovanėles. Vėliau, lydimi tėvų, visi smagiai leido laiką prie Skaistės ežero – įsirengė stovyklavietę, maudėsi ežere, žaidė įvairius nuotaikingus žaidimus, ruošė maistą, grožėjosi gamtos vaizdais, juos fiksavo.
    I-IIIg klasių mokiniai ėjo į miestelio parką, kur jų laukė Jaunimo centro vadovės. Mokiniams buvo surengta įvairių nuotaikingų estafečių, užduočių, vyko tinklinio varžybos.
     Linkime visiems gražios ir turiningos vasaros!
                                                                                                                                           Mokytoja Rima Žėkienė