Akcija ,,Šok į tėvų klumpes“

6 klasės mokiniai prisijungė prie respublikinės akcijos ,,Šok į tėvų klumpes“. Birželio 2 dieną visoje Lietuvoje vyksta akcija ,,Šok į tėvų klumpes“. Jos metu mokiniai lankosi tėvų darbo vietose, susipažįsta su profesijomis. Šeštokai šiais metais apsilankė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-osios lengvosios pėstininkų kuopos būstinėje Rokiškyje. Čia dirba Kamilės S. tėtis, kuris ir padėjo suorganizuoti šį vizitą. Mus priėmė ir užsiėmimus vedė kariai savanoriai, tarp kurių ir buvęs gimnazijos mokinys Džiugas V. Pirmiausia buvome supažindinti su savanorių darbo specifika, mokiniams buvo įdomu, ką jie dirba visą dieną. Kariai parodė įvairių ginklų, kuprinių, kitą amuniciją. Po to vyko praktiniai mokymai – šaudymas, granatos mėtymas. O labiausiai visiems patiko karinės mašinos, kuriomis vaikai buvo pavėžinti po teritoriją. Tada važiavome į Kazliškį, kur mūsų laukė Klaudijaus Š. mama. Ji supažindino su verslo galimybėmis kaime, su kepėjo darbu, pasakojo apie savo karjerą. Po to visi vaišinomės skaniomis bandelėmis.
Nors išvykos laikas buvo gana trumpas, bet įspūdžių labai daug. Kai kurie mokiniai sakė, kad tai buvo geriausia jų ekskursija. Labai ačiū Kamilės tėčiui Vaidui, kariams savanoriams ir Klaudijaus mamai Svetlanai už puikią dieną ir bendradarbiavimą.
                                                                    Klasės auklėtoja Violeta Karaliūnienė